Shanshu (pro fanoušky Bangel)

24. července 2013 v 15:51 | Lenča |  fanfictions/povídky
Shanshu

!POZOR POVÍDKA JE VÍCE VHODNÁ PRO TY KDO VIDĚLI A PAMATUJÍ SI 1. DÍL SKUTEČNÉ PÁTÉ ŘADY !
! I KDYŽ DALO BY SE V TO ČÍST I BEZ TOHO , I TAK TO SNAD BUDE DÁVAT SMYSL :D :D :D

Typ : povídkový cyklus - čili na pokračování- vícedílná
Postavy : Buffy, Angel,Wesley,Lorne,Fred,Charles Gunn,Knox,Eve

Pár: Buffy a Angel
Návaznost: spinn-of Angel, 5. Řada (zcela jinak vymyšlená má fiktivní řada) začátek tohoto povídkového cyklu navazuje na scénu v původní první epizodě , kdy Harmony co by Angelova nová sekretářka mu nese hrnek krve. Co by se ovšem stalo kdyby mu hrnek nepřinesla Harm , ale Buffy? ....
Věková kategorie : 15+
VŠECHNY POSTAVY PATŘÍ JOSSU WHEDONOVI ! JÁ SI JEN PŘEMÍCHÁVÁM DĚJ PRO VLASTNÍ A VAŠI (PŘÍPADNÝM ČTENÁŘŮM ) ZÁBAVU. V PŘÍPADĚ 1. KAPITOLY I KUS DĚJE PATŘÍ JOSSU WHEDONOVI.

• 1.Kapitola : Stále mě chceš? (Do You Still Want Me)

Angel zmáčkne telefon a poprosí o šálek kávy, nebo krve do své kanceláře.
"Halo ?" "Angelova kancelář jak vám mohu pomoci?" odpoví hlas na druhé lince.
"Tady Angel."
"Ne, tady jeho nová asistentka."
"Ne, tady je Angel" a ukáže prstem na sebe.
"Jste si jistý?" zeptá se hlas na druhé lince.
"Čím dál míň"odpoví Angel. "Můžu dostat šálek kávy, nebo jestli máte krev..."
"Oh, hned to bude" odpoví asistentka a Angel zmáčkne telefon s úmyslem ten blbý aparát vypnout, ale ozve se : "Pro obětování milovaného nebo zvířátka stiskněte kří... Angel podržel tlačítko a vypnulo se to posléze však telefon začal zvonit.
Angel přijal hovor. "Halo?" "Tady Wesley , můžu se zastavit, možná něco máme !?"
"Jo jasně, zastav se" odpoví Angel a v tu chvíli se před ním objeví natažený zelený hrnek.
Angel vzhlédne k hrnku, natáne se a s hrnkem v ruce pak vzhlédne na osobu, která mu hrnek přinesla, byl zvědav, jakou mu to teda přidělili sekretářku.
Ještě,že se nenapil,protože by to buď šokem vyprskl nebo by se zakuckal i když je upír.

"Buffy?!" to bylo to jediné na co se zmohl.

"Ahoj Angele"
pozdravila ho blondýnka. "Dřív než se zmůžeš na nějaké jiné slovo, kromě mého jména , vyslechni mě prosím.´

Vím co jsem ti řekla na hřbitově , že ještě nejsem hotový koláč. Ale došlo mi, že jak mám vlastně poznat zda-li jsem už upečený koláč , když se nezkusím vedle někoho péct.
Je pravda sice , že jsem Spikovi přitom co zachránil v Sunnydale svět řekla, že ho miluji a jistým způsobem ano, ale jako nejlepšího přítele - kamaráda.
Spikova poslední slova byla, no ne tedy úplně poslední, ale jeho odpovědí na moje Miluji tě bylo: "Ne nemiluješ, ale díky, že to říkáš."
"On věděl, že tě stále mám v hlavě ,ve svém srdci, že tě stále chci. Otázkou je zda-li,ty mě stále chceš?"

Angel vstal a šel k Buffy, vzal ji za ruce a řekl "Buffy co je to za hloupou otázku , to víš , že tě stále chci, vždycky tě budu chtít."
Neodolal a políbil ji. Najednou se i Buffy neovládla a začala ho zuřivě líbat, už to vypadalo, že se oba neudrží a pomilují se , když v tom se Angel odtáhl. "Buffy, my nemůžeme..."
"Teď ne , ale už brzy ano" řekl nějaký hlas a najednou místnost vyplnilo zvláštní světlo a před Buffy a Angelem stála Angelovi velmi známá věštkyně.
"Shanshu?" zeptá se Angel. "Ano" odpoví věštkyně.
"Jsem překvapená Angele, že tě to tak rychle napadlo , hlavní společníci Wolfram a Hart , kteří jak si tušil a víš jsou démoni a jsou to jediné hlavní co ti stojí v naplnění tvého proroctví.
Víc ti říct nesmím ani tohle bych neměla , ale vás jako dvojici jsem si oblíbila, už i tehdy kdy si za námi přišel abychom vrátili čas a já ti řekla, že Buffy si nic pamatovat nebude, ale ty ano , mi vás bylo líto."
"Naposled když jsem tě viděl byla si mrtvá , jak to ,že ses mohla zjevit?" položí další otázku Angel.
"Vyšší bytost vzpomínáš , nebude to hned Angele, ale dočkáš se jen se nepouštěj hned jen do bitvy s nimi , musí to být spontálně. Hodně štěstí ."
A s těmito slovy věštkyně zmizela.
" Co je Shanshu?" zeptala se Buffy. Ani si nevšimli, že do místnosti vstoupil Wesley s ostatními a vyslechli celý tříčlenný rozhovor. Byl sice v šoku kvůli tomu co zrovna viděl a slyšel, ale vrátil se k tomu s čím přišel původně.
"Ehm ehm. Vážně nechci rušit, jen, že si říkal, že se můžu zastavit."
"Wesley nevypadáš překvapeně na to s kým tu jsem."
"Lásko? Kdo myslíš, že mi poradil, kde tě najdu a řekl mi, že jste převzali pobočku svých hlavních nepřátel, což mimochodem podle mě je úplná kravina" podívá se na Angela se zdviženým obočím Buffy.
"Aha, ale ten hlas v telefonu to si nebyla ty."
"Ne ty hlupáčku, to byla Harmony, tvoje nová asistentka, myslíš, že já jako tvoje nová sekretářka bych s tebou takto mluvila?" Buffy se pousměje.
"Cože?! Harmony?! Asistentka?!"
"No Wesley si totiž myslel, že by se ti tady hodila známá tvář. Zrovna jsem přišla do firmy, když jsi žádal o šálek krve, tak jsem poprosila Harmony a zanesla jsem ti ho místo ní já."
"Angele,Buffy, mohli bychom se vrátit k tomu proč jsem se zastavil ?" upozornil na sebe Wesley. "Oh jistě promiň Wesley, o co jde? ´" odvětil Angel.
Pokračování příště….

Omlovám se za krátkost 1. Kapitoly.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama